Меню сайта
Друзья сайта
Статистика

Главная » Каталог сайтов » Ивано-Франковская область

NETGROUPг. Ивано-Франковск, ул. Сахарова, 23

(0342) 595-146, (067) 177-15-37

office@netgroup.ua

ttp://com.if.ua/


Рейтинг:


Персональный код баннера для этого сайта:


Вид баннера

http://ispua.info/dir/
Переходов: 1343 | Добавил: administrator

Всего комментариев: 8
8 Анатолий  
Живу в Яремче,вирішив збільшити швидкість інета і поміняв ОГО на NET Group,краще би я цього не робив бо такого роздолбайства я ще не бачив інет часто пропадає,швидкість інета постійно скакає,пінг аж зашкалює,недавно пінг був 1145ms,онук ходить за мною і плаче каже діду мене виганяють з гри (Counter Strike) бо великий пінг. Дзвоню в Надвірну кажуть добре ми подивимось...? Ніхто нікуда не дивиться і нічого не робить ні в Надвірній ні у Франківську.Це продовжується ось вже три місяця,такої безвідповідальності як в Net Group я ще не зустрічав. Раджу нікому не зв'язуватись з цією фірмою. Буду міняти провайдера,краще менша швидуісь але ,щоб була стабільність.

7 Виталій  
НетГруп - це Лажа, глючить дуже сильно!!!

6 Оксана  
Нет Груп - це компанія, яка не дбає про своїх клієнтів. Їхнє обслуговування клієнтів заслуговує на краще. І ціни в регіоні найдорожчі. Коли виникло проблемне питання щодо оплати послуг мені сказали що розберуться і повідомлять, два місяці чекаю відповіді - а її не має. Іду відмовлюся від їхніх послуг. Нікому не раджу звертатися до них щодо підключення до інтернету, на рахунок інших послуг - сказати нічого не можу. Зараз на ринку є компанії, які пропонують свої послуги за значно нижчі гроші і з сервісом европейським.

5 Микола  
В Надвірні найдорожчі послуги серед регіонів. Часто глючить. Запитання до провайдерів ,чому так?

4 Kord  
Сьогодення, ISP NetGroup - виправився, проаналізував свої помилки, і робить все, щоб надати людям змогу користуватися інтернетом вдома - немає різниці, чи Ви живете у місті, або за містом. WiFi технології працюють на ура :)!
Та й тарифи у них дуже й дуже милі :). Інші провайдери - молоді, ну і побачим що з ними буде ;)

3 AMED  
Незнаю як в Івано-Франківську а в Калуші провайдер НЕТГРУП-КАЛУШ (колишній Арте-Факт) найліпший. НЕт постійно є, пропадає але зразу роблять. Тех. підтримка постійно робе. Якщо щось сталось дзвонеш зразу роблять НЕМА НАЩО ЖАЛІТИСЯ.

2 Kberki  
Да так и есть провайдер самый дерьмовый. У друга сгорел комп недавно от грозы через этого сраного провайдера. Был тоже их клиентом теперь ушол так как инета по пол дня нету, то у них глюки с хабами, и хрен знает с чем еще.
Этот провайдер полное гомно не советую не кому.

1 administrator  
Два года был клиентом NetGroup в г. Ивано-Франковске, на данный момент решил поменять этого провайдера на Другова так как компания Нет груп редкое дерьмо в качестве всех услуг что она предоставляет своим клиентом. Пол дня Интернета нет, служба тех поддержки не работает, во время грозы или дождя Интернета нет, не кто не за что не отвечает. Всем советую не пользоваться услугой интернат провайдера НЕТ ГРУП в г. Ивано-Франковске.
Извините, накипело. Два года мучили меня эти ЛАМЕРЫ. На данный момент ищу нового себе провайдера.

Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]
Форма входа
Поиск по сайту
Реклама
Интернет провайдеры Украины © 2006-2018